Nici PDONici liftingujące z haczykami. Jakie są modele nici z haczykami? Czym się różnią od siebie?
blog1

Nici liftingujące z haczykami. Jakie są modele nici z haczykami? Czym się różnią od siebie?

Do jakich zabiegów stosuje się nici z haczykami?

Nici liftingujące to nici, których używamy głównie w obrębie twarzy. Tradycyjne zastosowanie nici z haczykami to korekcja owalu twarzy, czyli inaczej mówiąc likwidacja „chomików”, policzka, który uległ przesunięciu w kierunku linii żuchwy.

W ostatnim czasie nici liftingujące z haczykami stosuje się także do korekcji okolicy oka. Zabieg FOXY EYE święci triumfy w gabinetach medycyny estetycznej. Uniesienie kącika oka, korekta górnej powieki jest możliwa dzięki niciom liftingującym. Uzyskujemy bardziej otwarte oko, uniesioną brew i powiekę i nieco koci wygląd oka. Zabieg FOXY EYE szczególnie popularny jest u kobiet w okolicy 35 roku życia, które w sposób dyskretny chcą ukryć pierwsze oznaki starzenia. Okazało się, że nici liftingujące sprawdzają się także przy niechirurgicznej korekcji nosa. Coraz częściej lekarze wykonują zabieg nie tylko kwasem hialuronowym, ale dodają stelaż w postaci nici z haczykami. W medycynie estetycznej niechirurgiczna korekta nosa nićmi PDO to świetna alternatywa dla tradycyjnego zabiegu jaki wykonywany jest na sali operacyjnej.

Jakie są modele nici liftingujących?

ANCHOR zostały tak zaprojektowane, aby uzyskać trwałe, mocne, wytrzymałe i obustronne kotwice. ANCHOR to nić z haczykami, które są odlewane, wyglądają jak groty ułożone jeden za drugim. Przy produkcji tej nici nie ma obróbki cieplnej, nić nie jest nacinana, dzięki czemu jest najbardziej wytrzymałą nicą liftingującą dostępną na rynku medycyny estetycznej. W naszej hurtowni estetycznej dostępne są tego rodzaju nici PDO oraz nici z PLCL. Nici ANCHOR umieszczone są w kaniuli 19g i 18g.

nić do liftingu ANCHORhttps://mcfb.pl/produkt/anchor/

BARB 4D to mocne i wytrzymałe nici z haczykami, które bardzo dobrze przyjęły się w medycynie estetycznej, umożliwiają lekarzom wykonanie niechirurgicznego i bezpiecznego liftingu u swoich pacjentów. W niciach BARB 4D zastosowano system laserowo nacinanych haczyków, ułożonych w 2 kierunkach i 4 wymiarach. Dzięki temu nić BARB 4D mocno zakotwiczają się w skórze, unoszą i podciągają tkanki w skórze. W naszym sklepie internetowym można zakupić nici tego typu z materiału PDO oraz nici z PLCL.

nić do liftingu BARB 4Dhttps://mcfb.pl/produkt/barb-4d/

PEAKO to kolejny rodzaj nici z haczykami. Te nici służą do korekcji nosa. Specjalna nić, która jest nacinana laserowo z jednej strony. Haczyki ułożone są w dwóch kierunkach. PEAKO do niechirurgicznej korekcji nosa została tak zaprojektowana, aby w stosunkowo łatwy i optymalny sposób konturować kształt nosa. Kaniula jaka została tu zastosowana to 19g. W naszej hurtowni estetycznej dostępne są nici PEAKO z materiału PDO.

nic do korekcji nosa PEAKOhttps://mcfb.pl/produkt/peako/

Na górę