O nas

MEDICAL CONCEPT for
Beauty

Firma powstała w roku 2016, czyli ładnych parę lat temu. Zaczęliśmy naszą przygodę z nićmi od podpisania umowy dystrybucyjnej z jednym z najlepszych producentów tego asortymentu, firmą Grand Aespio IMC z Korei. Tym samym na rynek sprowadziliśmy wysokiej jakości nici liftingujące oraz nici rewitalizujące PDO. Kolejnym krokiem było powiększenie asortymentu o nici PLCL/PLA, czyli „białe nici”, a wszystko to aby sprostać wymaganiom rynku i ciągle rosnącym potrzebom naszych klientów.

O Medical Concept
Stosuję z przyjemnością 🙂 A tak zupełnie poważnie, to są to jedne z najlepszych pod względem jakości nici PDO o PLCL dostępnych na rynku. Współpraca z Medical Concept to czysta przyjemność.
Robert Janczura
Perfect Lift, Kraków
O Medical Concept
Nici liftingujące, czyli z haczykami to mój faworyt. Szczególnie ciekawe są nici Anchor, mają haczyki w kształcie kotwic i dzięki temu najmocniej liftingują opadający policzek. Natomiast przy zabiegu "foxy eye" dobrze sprawdzają się w mojej praktyce nici Barb 4D. Dla mnie jest to doskonałe uzupełnienie technik budowania objętości i korekcji twarzy.
dr Jerzy Maciąg
ArtSkin Clinic Rzeszów
O Medical Concept
Dobrze podane nici pomagają pozycjonować tkankę, ułatwiają późniejszą lokalizację materiału. Są elementem podporowym dla działań regeneracyjnych i uzupełniających. Medical Concept ma nici PDO oraz PLCL, a to oznacza, że jako lekarz mam wybór nie tylko co do modelu nici, ale także i materiału.
dr Joanna Eber
Praxis für Naturheilkunde Heilpraktikerin, Erlangen
O Medical Concept
Na niciach MEDICAL CONCEPT FOR BEAUTY pracuję od paru lat. Głownie są tą nici z haczykami Anchor i Barb 4D, które stosuję do korekcji owalu twarzy u moich pacjentek. Niezawodny, dobrej jakości materiał. Lubię na nich pracować.
dr Małgorzata Ornatowska
Klinika Bona Dea Kraków

Oferta

szeroki asortyment Medical Concept

nici liftingujące, nici wypełniające oraz nici rewitalizujące

nici z haczykami, nici wypełniające oraz nici rewitalizujące

about

Najwyższa jakość

Ważne jest dla nas zadowolenie klientów

Dbamy o to, aby produkty, które dystrybuujemy były najwyższej jakości. Nici PDO oraz PLLA(białe nici) Medical Concept są wyrobem medycznym klasy III. Spełniają wszystkie wymogi jakości i bezpieczeństwa. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a przy produkcji wyrobów medycznych przestrzegane są restrykcyjne wszystkie procedury. Nici Medical Concept posiadają wszystkie aktualne i najnowsze certyfikaty medical device KFDA, ISO, posiadają także niezbędny certyfikat CE.

NASZYM CELEM JEST SPRZEDAŻ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI NICI, JAK RÓWNIEŻ WSPARCIE MERYTORYCZNE ORAZ PRAKTYCZNE LEKARZY WYBIERAJĄCYCH WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ PDO ORAZ NIEZWYKLE TRWAŁY MATERIAŁ PLCL

Szkolenia

Dla naszych klientów

Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy na produktach Medical Concept przeprowadzamy cyklicznie profesjonalne szkolenia dla naszych klientów. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia wspaniałych lekarzy, którzy szkolą w sposób praktyczny, ale także nie szczędzą wiedzy merytorycznej na temat właściwego doboru pacjenta, technik implementacji, zaopatrzenia około zabiegowego. Szkolenia skierowane są zarówno do początkujących w tej materii lekarzy medycyny estetycznej, jak i osób które chcą spróbować zaawansowanych technik implementacji nici PDO oraz nici PLCL/PLA (białe nici).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.
Na górę
logo

Informujemy, iż MEDICAL CONCEPT sprzedaje WYROBY MEDYCZNE przeznaczone dla PROFESJONALISTÓW, tzn. dla osób wykonujących zawód medyczny.

Strona internetowa przeznaczona dla użytkowników posiadających formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą Medical Concept w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Oświadczam, że:
  • Jestem świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla wskazanych powyżej osób;
  • Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny lub reprezentuję przedsiębiorcę zainteresowanego ofertą Medical Concept w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.;