Szkolenia

W branży MEDYCYNA ESTETYCZNA działamy już prawie 10 lat i zdajemy sobie sprawę jak ważne jest właściwe przygotowanie lekarza do pracy. Dlatego też zapewniamy stale i systematycznie szkolenia z zakresu implementacji nici. Są to szkolenia zarówno podstawowe, gdzie oprócz wiedzy merytorycznej kursant ma okazję zakładać nici rewitalizujące oraz liftingujące. Na szkoleniach MASTER CLASS pokazujemy zaawansowane techniki implementacji oraz techniki łączone z innymi produktami medycyny estetycznej. Każde szkolenia składa się z części teoretycznej, gdzie prezentowane są nici PDO oraz tz. white threads, czyli nici PLCL/PLLA. W części praktycznej uczestnicy uczą się na modelach gdzie- czyli w którym miejscu najlepiej włożyc nić i jak zakładać materiał, czyli jakiej techniki użyć.

Terminy szkoleń

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Szkolenie w KRAkowie

24 lutego 2023

Szkolenie z dr Anną Ciaćmą

Szkolenie we Wrocławiu

15 kwietnia 2023

Szkolenie z dr Joanną Eber

Trenerzy

Medical Concept For Beauty


Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie ukończyła w 1984r. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i kierownikiem medycznym oraz właścicielem krakowskiej Kliniki Bona Dea. Od ponad 20 lat zajmuje się tylko i wyłącznie zabiegami medycyny estetycznej.
Ukończyła dwie elitarne szkoły podyplomowe: jedna to Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i AA Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, a druga to Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny AA Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Po odbyciu serii szkoleń w Polskim i Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologów Estetycznych uzyskałam tytuł „Master in AA and Aesthetic Medicine”. Polskie Towarzystwo Lekarskie za całokształt pracy, ciągłą edukacje i pracę szkoleniową nadało mi tytuł „Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej”- nr 22 w Polsce.
Aktualnie jest międzynarodowym trenerem marek takich jak Galderma, Croma oraz Medical Concept.


Ukończyła w 1996 roku Uniwersytet Medyczny w Baden Wittenberg. Specjalizację z neurochirurgii oraz z medycyny intensywnej terapii zrobiła w Szpitalu Uniwersyteckim w Erlangen. W 2011 roku zdecydowała się uzupełnić swoją wiedzę i zdecydowała się na studia podyplomowe w kierunku medycyny komplementarnej. 2016 to kolejny etap zdobywania wiedzy i w Akademii Pascoe dr Joanna Eber ukończyła studia w kierunku medycyny mitochondrialnej.

Aktualnie współpracuje naukowo z Uniwersytetem w Erlangen oraz prowadzi własne badania naukowe w laboratorium w Hamburgu dotyczące substancji organicznych spowalniających procesy apoptozy komórkowej.

Oprócz medycyny akademickiej dr Joanna Eber w swoim gabinecie od 20 lat zajmuje się medycyną estetyczną. Główny profil działalności to odnowa autobiologiczna. W gabinecie prywatnym ściśle współpracuje z specjalistą kardiologiem stosując tym samym praktycznie holistyczne podejście do pacjenta. Łączy tradycyjne metody i materiały używane w estetyce (kwas hialuronowy, botulina, stymulatory tkankowe, plazma, nici PDO oraz PLCL/PLLA) z medycyną na poziomie komórkowym tworząc realną estetykę regeneracyjną. Jej gabinet wyspecjalizował się także w leczeniu powikłań po zabiegach medycyny estetycznej. Pani Doktor bierze czynny udział w szkoleniach oraz kongresach Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antyaging.


Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przez ponad 20-lat pracowała na stanowisku starszego asystenta w Klinice Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Prawdziwa pasjonatka MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. Praktykująca na co dzień w własnej Klinice Anestetica w Wieliczce oraz w Klinice Bona Dea w Krakowie. Od kilku lat trenet/szkoleniowiec firmy Galderma z zakresu botuliny oraz kwasu hialuronowego. Dla Medical Concept dr Anna Ciaćma przeprowadza szkolenia z implementacji nici PDO/PLCL/PLLA oraz liposukcji.

W Klinice DermaDerm u dr Adriana Chwojnickiego odbywają się systematycznie szkolenia Medical Concept z implementacji nici PDO oraz PLCL/PLLA. 

Szkolenie z zakresu implementacji nici PDO (nici haczykowe oraz gładkie) odbywają się w Kilnice Bona Dea w Krakowie u dr Małgorzaty Ornatowskiej oraz w Klinice Anestetica w Wieliczce u dr Anny Ciaćmy. 

NASZE SZKOLENIA

Materiały do pobrania / Zalecenia okołozabiegowe

Szkolenie we Wrocławiu
11.12.2021
Klinika DermaDerm dr Adriana Chwojnickiego
Szkolenie we Wrocławiu
11.12.2021
Klinika DermaDerm dr Adriana Chwojnickiego
Szkolenie we Wrocławiu
11.12.2021
Klinika DermaDerm dr Adriana Chwojnickiego
Szkolenie w Krakowie
15.09.2021
Kilnika Bona Dea w Krakowie dr Małgorzaty Ornatowskiej
Szkolenie w Krakowie
15.09.2021
Kilnika Bona Dea w Krakowie dr Małgorzaty Ornatowskiej
Szkolenie w Krakowie
15.09.2021
Kilnika Bona Dea w Krakowie dr Małgorzaty Ornatowskiej
Pokaz w Krakowie
W Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia pokaz prowadziła dr Zuzanna Cetnar-Sokołowska dla słuchaczy/ lekarzy studiów podyplomowych
Pokaz w Krakowie
05/2022 W Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia pokaz prowadziła dr Zuzanna Cetnar-Sokołowska dla słuchaczy/ lekarzy studiów podyplomowych
Szkolenie w Anestetica Wieliczka
24/02/2023 Szkolenie z dr Anna Ciaćmą z zakresu implementacji nici - techniki zaawansowane. PODBRÓDEK - nici czy liposukcja? Kwalifikacja pacjenta do zabiegu.
Szkolenie w Anestetica Wieliczka
24/02/2023 Szkolenie z dr Anna Ciaćmą z zakresu implementacji nici - techniki zaawansowane. PODBRÓDEK - nici czy liposukcja? Kwalifikacja pacjenta do zabiegu.
Previous
Next
Na górę
logo

Informujemy, iż MEDICAL CONCEPT sprzedaje WYROBY MEDYCZNE przeznaczone dla PROFESJONALISTÓW, tzn. dla osób wykonujących zawód medyczny.

Strona internetowa przeznaczona dla użytkowników posiadających formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą Medical Concept w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Oświadczam, że:
  • Jestem świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla wskazanych powyżej osób;
  • Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny lub reprezentuję przedsiębiorcę zainteresowanego ofertą Medical Concept w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.;